HAKKIMIZDA

Evliliğin 7,5 yılını çocuk özlemi ile yaşayan bir çiftiz

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Başta MEMORIAL Hastanesi'nin IVF Merkezi Halkla İlişkiler Sorumlusu Hanımefendi'nin yoğun ilgi ve alakaları gerekse diğer çalışanların güler yüzü ve sabırları sayesinde bu tedaviye başladık...

Değerli Memorial Çalışanları ve Umutla Bekleyen Hastalar.

Biz 8 yıllık evli ve bu evliliğin 7,5 yılını çocuk özlemi ile yaşayan bir çiftiz. Bundan 3 ay önce ÇİDER tarafından MEMORIAL Hastanesi'ne başvurduk. Hastaneye ilk gelişimizde diğer hastanelerden farklı bir ilgi ve alaka ile karşılandık.

Başta MEMORIAL Hastanesi'nin IVF Merkezi Halkla İlişkiler Sorumlusu Hanımefendi'nin yoğun ilgi ve alakaları gerekse diğer çalışanların güler yüzü ve sabırları sayesinde bu tedaviye başladık. Tedavinin devam ettiği süreç içersinde değerli doktorlar tarafından sürekli takip edildik. Biz soru sormaktan sıkılırken onların yüzündeki tebessüm hiç kaybolmadı.Bizlere hep destek olup moral verdiler. Kendimizi dişlileri mükemmel işleyen bir sistemin içine bırakmıştık.

Bu tedavinin başından sonuna kadar değerli doktorların ve hemşirelerin gösterdiği hassasiyet inanılır gibi değildi, ne yapmamız gerektiğini bir gün önceden bildirilmesi bizi hem şaşırtıyor hemde kendi kendimize "Burası doğru yer" diye düşünmemizi sağlıyordu. Değerli doktorlarımız değerli tetkikleri ile iğne tedavisi ile artırılan yumurtalar toplandı. Yumurta toplanmasından transfer gününe kadar 4 gün boyunca embriyoların durumları bize bildirildi.Dördüncü gün transfer için hastaneye çağırıldık. Transferimizde değerli Prof. Dr. Semra KAHRAMAN hanımefendi bulunarak 3 adet embriyo'yu transfer ettiler. 12 günlük heyecanlı bekleyişten sonra önce ALLAH'ın sonrada birbirinden değerli ve kaliteli bu ekibin sayesinde yılların özlemine kavuşmanın ilk haberini aldık. Bu uzun ve meşakkatli tedavi süresince hiç yorulmadan, sıkılmadan, ve hep yüksek moral ile bize destek veren, umutsuzca çıktığımız bu yolda bize UMUT IŞIĞI olan ve bu MUTLULUĞU HEDİYE EDEN tüm çalışanlara TEŞEKKÜRLER.

 

İYİ Kİ VARSINIZ.

SEDA - AKIN ÇİFTİ

SAYFA BAŞINA DÖN