HAKKIMIZDA

size güzel haberi vermek istedik

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Bulgaristan daki 3 başarısız deneme sonrası, sizin merkezinizde, sizin profesiyonel yaklaşımınız ve dikkatiniz sayesinde Hemen ilk uygulamada başarılı olduk

Merhaba, size yazan Vasil ve Pavlina Milanovi ailesi olarak, sonsuz teşekkürlerimizi iletmek isteriz! Bulgaristan daki 3 başarısız deneme sonrası, sizin merkezinizde, sizin profesiyonel yaklaşımınız ve dikkatiniz sayesinde Hemen ilk uygulamada başarılı olduk ve 30.03.2020 tarihinde, oğlumuz Samuil dünyaya geldi. İlk fırsatta, yüz yüze teşekkür etmek için gelmek isteriz! Pandemiden dolayı bu güne kadar bekledik, ama nezamana kadar devam edeceğini bilmediğimiz için, size güzel haberi vermek  istedik. Oğlumuz, terminden 1 gün sonra dünyaya geldi, 4,130 kg ve 53 cm, ve şu an 6,500 kg üzerinde ve neredeyse 60cm.

Tekrar tüm ekibe teşekkürlerimizi sunuyoruz, en çok da : Prof. S.Kahraman, Dr. Umut, Prof. M.Başar, Şefkiye ve Neriman'a.

Tesekkur ederiz

Здравейте, пишем ви семейство Васил и Павлина Миланови за да изкажем огромните си благодарности! След 3 неуспешни опита в България - при вас успяхме от първия път и благодарение на вашият професионализъм и внимание се роди нашият син на 30,03,2020г. и го кръстихме Самуил! При първа възможност ще дойдем лично да ви благодарим! Изчаквахме до този момент заради ситуацията с епидемията, но предвид че не се знае до кога ще продължи решихме все пак да ви се похвалим. Момчето се роди 1 ден след термина 4,130кг. и 53см., а сего вече е над 6,500кг. и гони 60см. 

Още веднъж благодарим на целия екип и най-вече на: Професор Кахраман, д-р Умут, Професор Башар, Шефкие и Нериман. Изпращаме и снимки


SAYFA BAŞINA DÖN