HAKKIMIZDA

Müjdem var!

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Değerli Hocam, her şey ve tüm yakınlığınız için sonsuz teşekkür eder; sizi sevgiyle öperim. İstanbul’da dilerim Efa Seren ile sizi göreceğiz.
Uzun zaman hastanede kaldığımız ve takipte olduğumuz için ancak yazabiliyorum. Canım Hocam, kızımız son scanlerde breech olduğu için 36. Hafta sonunda 13 Eylül Cuma günü usg randevumuz vardı c-section planlamak için eğer hala dönmemiş ise. Ancak, 12 Eylül’ü 13 Eylül’e bağlayan sabaha karşı birden suyum geldi ve 13 Eylül Cuma günü saat 13:22’de kızımız sezaryen ile (36+6) olarak doğdu. Hazır değildik erken gelmesine ve bizim için inanılmaz bir tecrübe oldu. 

Ben çok korktum ama çok iyi geçti. Kızımız 2.965 gr doğdu ancak benim sütüm gelmedi ve mama verinceye kadar 2.655 gr’a düşünce hastanede tuttular uzun süre bizi. Sürekli evde de gelip gidip takip ettiler. Her gün ağladım sütüm gelmedi diye, o kadar minik ki zıbınları bile bol geliyor hala. Hala sütüm pek yok ve eşim Garan ile iki kişi ancak yetişiyoruz uykusuz ve yorgun. Canım hocam, fotoğraflardan göreceğiniz üzere, kesinlikle Galli Damada kendisine tıpatıp benzeyen bir kız evlat hediye etmişsiniz. Diğeri belki erkek olur o da bana benzer :)

Zor günlermiş hocam. Altını al, gaz çıkar derken asıl çok kötü pişik olmasına neden olduk ve ben anne acısı çekiyorum.

Değerli Hocam, her şey ve tüm yakınlığınız için sonsuz teşekkür eder; sizi sevgiyle öperim. Arada haberdar etmek ve olmak icin yazacağım. Ve İstanbul’da dilerim Efa Seren (Efa welsh dilinde hayat demek, Seren ise yine welsh dilinde yıldız demek; istedik ki hayata bir yıldız gibi doğsun kızımız) ile sizi göreceğiz.

Saygı, selam ve sevgilerimle.

Secil Certel James, Garan James ve Efa Seren James
SAYFA BAŞINA DÖN