HAKKIMIZDA

İnsanların tüm sorularıma büyük bir sabırla cevap vermeye istekli olması beni mutlu etti.

Anasayfa / Hakkımızda / Sizden Gelenler
Dr. Beril Yüksel, Dr. Umut Göktürk, Dr. Melih Aygün, Dr. Yücel Şahin'e yaptıkları iş için teşekkür ederim. Sevecen ve son derece profesyoneldiler.

Sayın Prof. Kahraman,

Ben hastalarınızdan Dr. Elena Tomova. Bu e-postayı, Memorial Tüp Bebek Merkezinde aldığımız tedavi sırasındaki deneyimimiz hakkında size geri bildirimde bulunmak için yazıyorum.

Durumumuzu özetlemek gerekirse- AMH 0,25, AFC 4, yaş 31, normal morfoloji% 1.

Dr. Beril Yüksel, Dr. Umut Göktürk, Dr. Melih Aygün, Dr. Yücel Şahin'e yaptıkları iş için teşekkür ederim. Sevecen ve son derece profesyoneldiler. İnsanların tüm sorularıma büyük bir sabırla cevap vermeye istekli olması beni mutlu etti. Hamileliğimin doğrulanmasından yaklaşık bir ay sonra koordinatör aracılığıyla bize ulaşan ve hamileliğimin başında düşük HCG (7mIU / ml) nedeniyle NIPT testi öneren Dr. Beril Yüksel'e özel teşekkürlerimi iletiyorum. Daha sonra bu çok önemli bir karar olduğu ortaya çıktı.

Ağustos 2020'de geldiğimizde Şefkiye bizimle çok iyi ilgilendi. Sorularıma 7/24 cevap vermeye hazırdı. İzinli günlerinde bile Ovitrelle'i bulmamıza yardım etti, çünkü Pazar günüydü. Sanırım zor bir hastaydım çünkü doktorum ve çok soru soruyordum. Hep cevaplar ve açıklamalar alıyordum. Doktor İngilizce konuşmadığında, tıbbi terimlerle doğru bir şekilde kullanılan çok hassas tercümesi olan kişiydi. Koordinatörün profesyonelliğinin ve sorumluluğunun da hastaya kesinlik kazandırdığına yürekten inanıyorum.

NIPT testi trizomi 16 için yüksek risk gösterdiğinden Şefkiye ile iletişime geçtim ve Memorial'da amniyosentez düzenlemesini istedim. Hemen yardım etmeye hevesliydi.

Arka planda çalışan embriyologlara, anestezistlere ve ebelere teşekkür ederim. Böylesine harika bir profesyonel ekip oluşturduğunuz için size çok teşekkürler, Prof. Kahraman.​

Dr. Elena Tomova


Dear Prof. Kahraman,

I am a patient of yours and my name is Dr. Elena Tomova. I am writing this e-mail to give you a feedback about our experience during the treatment we received in Memorial IVF Center.

To summarize our case- AMH 0,25, AFC 4, age 31, normal morphology 1%.

I would like to thank to Dr. Beril Yuksel, Dr.Umut Gokturk, Dr. Melih Aygun, Dr. Yucel Sahinfor the job they did. They were caring and extremely professional. I was happy to have people eager to answer all my questions with great patience. Special thanks to Dr. Beril Yuksel who reached us through coordinator about a month after my pregnancy confirmation and recommended a NIPT test because of the low HCG(7mIU/ml) in the beginning of my pregnancy. Later on this turns out to be a crucial decision.

When we came in August 2020 Sefkiye was taking a very good care of us. She was willing to answer my questions 24/7. Even on her days off she helped us to find Ovitrelle, because it was Sunday. I guess  I was a difficult patient because I am a doctor and I was asking a lot of questions. I was always getting answers and explanations. When the doctor was not speaking in English she was the person whose translation was very precise with accurately used medical terms. I strongly believe the coordinator’s professionalism and responsibility also give the patient certainty.

As the NIPT test showed high risk for trisomy 16, I contacted Sefkiye and asked her to organize amniocentesis in Memorial. She was eager to help immediately.

I would like to thank the people who work in shade – the embryologists, anesthesiologists and midwifes. Special thanks to you, Prof. Kahraman, for creating such a great team of professionals.

Best regards,

Dr. Elena Tomova

SAYFA BAŞINA DÖN